ScreenRes

Ekran Çözünürlüğü Geri Döndürme ve Masaüstü İkon Yönetimi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.26 MB
  • Version 1.3.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma B. Vormbaum EDV
ScreenRes kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde kullanıcıların Windows'un kendi masaüstü durumunu kaydetme aracı olmadığı için dikkatsizlik sonucu yanlışlıkla ekran çözünürlüğünü değişiminde düzensiz bir hale gelen masa üstünü yeniden düzenlemek gerek

ScreenRes kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde kullanıcıların Windows'un kendi masaüstü durumunu kaydetme aracı olmadığı için dikkatsizlik sonucu yanlışlıkla ekran çözünürlüğünü değişiminde düzensiz bir hale gelen masa üstünü yeniden düzenlemek gerekiyor. İşte böyle durumlarda ScreenRes kullanıcılarının yardımına koşarak masaüstü diziliminizi ve ekran çözünürlüğünüzü geri almanıza yardımcı olmaktadır. 

ScreenRes bilgisayar kullanıcılarının en çok korktuğu sorunlardan birisi olan ekran çözünürlüğünü değiştirme ve bunun sonucunda tüm ikonlarınızın sırasının bozulması ve bunları yeniden dizmek gelmektedir. Ekran kart sürücüsünün güncellenmesi yada yanlışlıkla silinmesi, değiştirilmesi özellikle eski programlarla uğraşanların sık sık başına gelebilen durumlardır. ScreenRes kullanıcılarına böyle durumlarda kolaylık sağlamaktadır.

ScreenRes uygulamasından faydalanabilmek için tek yapmanız gereken şu anda sahip olduğunuz masaüstü durumunu direkt olarak kaydetmek ve daha sonra yeniden kullanabilmek için hafızaya kaydetmek olacaktır.  ScreenRes uygulamasını her bilgisayarınız açıldığında otomatik olarak bilgisayar çözünürlüğüne ulaşabilmesini sağlayabileceğiniz gibi bu işlemi manuel olarakta gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı kolay olan ScreenRes uygulaması sistem kaynaklarınızı hiç etkilemeden çalışmaktadır.

 

Daha Fazla Göster
ScreenRes indir